Doprava tovaru


       Objednávka bude spracovaná bez zbytočného odkladu, najneskôr do 21 dní, ak sa nedohodneme inak. Predávajúci balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Ak je zásielka odoslaná predávajúcim prostredníctvom kuriérnej služby GEIS, zákazník platí prepravné náklady v závislosti od váhy  a rozmerov objednaného tovaru nasledovne. Cena poštovného záleží od hmotnosti balíka (váha je uvedená pri produktoch). Cena za balík, ktorého hmotnosť je  do 10 kg je 6 eur. Cena poštovného za balík,  ktorého hmotnosť je do 30 kg je 8 € a cena za balík, ktorého hmotnosť je nad 30 kg je 12 eur. V prípade nadrozmerného nábytku (tovaru) sa môže cena zvýšiť, čo bude upresnené e-mailom pri potvrdení objednávky.V prípade platby na dobierku sa pripláca 1 € naviac. Ak máte špecifické požiadavky na prepravu/dodanie zakúpeného tovaru, prosím napíšte ich do komentára pri objednávaní. Doba dodania je 72 hodín od odoslania  tovaru. Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenskej republiky. Poštovné do zahraničia je kalkulované osobitne. Zákazník je povinný si pri preberaní objednaného tovaru skontrolovať množstvo a kvalitu dodaného tovaru. Prípadné nedostatky je potrebné uviesť do preberacieho protokolu a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať.

         Miesto odberu je stanovené na základe objednávky zákazníka. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu na vopred dohodnuté miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje návod na používanie výrobku.
         V prípade záujmu o osobný odber tovaru ,uveďte túto skutočnosť do poznámky pri objednávaní. Suma za poštovné Vám nebude účtovaná.


Predávajúci nenesie zodpovednosť:


- za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené prepravnou spoločnosťou,
- za poškodenie zásielky zavinené prepravnou spoločnosťou.